Jak zorganizować grupowy wyjazd na zagraniczne szkolenie?

Coraz więcej firm zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Doszkalanie się, zdobywanie i opanowywanie nowych umiejętności czy poszerzanie wiedzy z konkretnej dziedziny to w dzisiejszych czasach podstawa, na której można zacząć budować renomę oraz sukces przedsiębiorstwa. Każda firma składa się z grupy ściśle współpracujących ze sobą pracowników, dlatego dbanie o uaktualnianie ich wiedzy leży w interesie pracodawców. Wyszkoleni pracownicy tworzą bowiem sprawnie działające przedsiębiorstwo.

Wiele szkoleń odbywa się jednak za granicą. W takiej sytuacji problematyczne może być zapewnienie pracownikom transportu do miejsca, w którym zorganizowane jest szkolenie, a następnie przywiezienie ich z powrotem. Aby zachęcić ich do wzięcia udziału w takim wydarzeniu, pracodawca powinien zorganizować wygodny środek transportu, dzięki któremu nie będą musieli dojeżdżać w wyznaczone miejsce na własną rękę.

Jak niedrogo, bezpiecznie i wygodnie dowieźć pracowników na zagraniczne szkolenie?

Do dyspozycji jest wiele różnych środków transportu. Można zdecydować się na zakup biletów kolejowych albo lotniczych, jednak jest to dość duży wydatek, który może nadwyrężyć budżet mniejszych firm. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty wynajmu busów. To stosunkowo niedrogi sposób dostarczenia pracowników na miejsce szkolenia, a po jego zakończeniu, przywiezienia ich z powrotem do domu.

wynajem busów Brzeg
wynajem busów Głuchołazy
wynajem busów Kędzierzyn-Koźle
wynajem busów Opole
wynajem busów Otmuchów
wynajem busów Paczków
wynajem busów Prudnik
wynajem busów woj. opolskie

Dlaczego warto wynająć busa?

Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie busa dla swoich pracowników, będziesz miał pewność, że dotrą na zagraniczne szkolenie sprawnie, szybko i bezpiecznie. Taki pojazd może pomieścić aż 9 osób, a aby go prowadzić, wystarczy prawo jazdy kategorii B. Nasze busy są poddawane regularnym badaniom technicznym, dzięki czemu są bezawaryjne i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest również wspólna podróż, podczas której pracownicy będą mieli dużo czasu na integrację, a więc ze szkolenia wrócą jeszcze bardziej zżyci, co na pewno przełoży się na jeszcze lepsze wyniki ich pracy!