Ile osób może pomieścić się w busie?

Podróżowanie busami staje się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego – jest to zdecydowanie tańsza forma transportu od pociągów czy samolotów, a korzystanie z nich jest bardzo wygodne i bezpieczne. Oferta przewozowa jest bardzo elastyczna, a pasażerowie są odbierani spod drzwi ich domów i dowożeni pod wskazany adres. Dzięki temu nie muszą martwić się o załatwienie sobie transferu z lotniska czy peronu do ostatecznego celu swojej podróży, ani nosić ciężkich bagaży. 

Z tych względów busy zyskują sobie coraz szerszą rzeszę miłośników, którzy mogą dzięki nim komfortowo i szybko przemieszczać się między różnymi polskimi miastami, a nawet dostać się do Niemiec i z powrotem. Podróż przebiega w miłej atmosferze, z uszanowaniem prywatności pasażerów.

Czym charakteryzują się nowoczesne busy?

Nowoczesne busy, którymi podróżują klienci naszej firmy przewozowej, są bardzo wygodne i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Obszerne, rozkładane fotele umożliwiają odbycie podróży w komfortowych warunkach, ułatwiając ucięcie sobie drzemki, oglądanie ulubionych filmów czy słuchanie muzyki. Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację, dzięki której podróżni nie odczuwają dotkliwie upałów albo zimna, które panuje na zewnątrz.

Dodatkowym udogodnieniem jest podróż z profesjonalnym kierowcą, który zajmie się prowadzeniem busa, podczas gdy pasażerowie mogą odpocząć lub poświęcić ten czas na swoje hobby albo pracę. Nasze pojazdy są poddawane regularnym badaniom kontrolnym, a więc możemy ręczyć za ich doskonały stan techniczny.

Ile osób może podróżować busem?

Busy, którymi wozimy naszych pasażerów, a także busy które można od nas wypożyczyćsą dziewięcioosobowe. To idealna liczba miejsc, jeżeli planujesz wyjazd z rodziną albo grupą przyjaciół. Wynajęcie dziewięcioosobowego busa może być idealnym rozwiązaniem dla dwóch rodzin, które chcą wspólnie wyjechać na wakacje. Dzięki takiemu pojazdowi można zaoszczędzić na paliwie, gdyż obie rodziny mogą podróżować wspólnie i dzielić między siebie koszty podróży.