Ile kosztuje podróż busem do Niemiec?

Niska cena kosztów podróży busem do Niemiec, oscylująca wokół 200 złotych za bilet w jedną stronę, to nie jedyna zaleta takiej formy transportu. Podróżując busem masz bowiem pewność, że dotrzesz w wybrane miejsce bezpiecznie, sprawnie i na czas, bez potrzeby dojeżdżania na przystanek, stację czy lotnisko. Niewielka liczba pasażerów i nowoczesny pojazd, a  także miła obsługa zapewnią pełen komfort przejazdu. Sprawdź, dlaczego zamiast samolotu, własnego samochodu lub autokaru warto wybrać busa.

Podróż busem, czyli komfort przede wszystkim

Do jednej z największych zalet podróżowania busem można zaliczyć komfort jazdy, który gwarantują nowoczesne, bogato wyposażone pojazdy. Wygodę zapewniają ergonomiczne, regulowane fotele, z dużą ilością wolnej przestrzeni na nogi. Dzięki nim nie odczujesz zmęczenia w trakcie wielogodzinnej jazdy. Miło spędzić czas podróży pomoże radio oraz bezpłatne WiFi. W trakcie jazdy rozładował ci się tablet lub telefon? Żaden problem! Dogodnie rozmieszczone gniazda USB zapewnią ci stały kontakt ze światem i z najbliższymi.

Podróżuj bezpiecznie

Decydując się na samotną podróż do Niemiec własnym autem narażasz się na niebezpieczeństwo i kolizje, powodowane zmęczeniem oraz wielogodzinną jazdą. Co więcej, na tak długich trasach przydadzą się umiejętności oraz doświadczenie, którymi pochwalić się mogą nasi wykwalifikowanych kierowcy. W razie korków lub zamknięcia głównych tras, spowodowanych na przykład wypadkiem, będą oni w stanie poruszać się trasami alternatywnymi, dzięki czemu zdążą we wskazane miejsce na czas. Pamiętaj również, że podróżując busem do Niemiec nie musisz wykupywać dodatkowego ubezpieczenia. Każdy pasażer jest bowiem ubezpieczony.

Podróż busem, czyli… niezależność

Warto również wspomnieć, że podróżowanie busem oznacza uniezależnienie się od rozkładów jazdy masowych przewoźników. W trosce o komfort klientów oferujemy usługę „door to door”. Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca o ustalonej godzinie i dowieziemy pod wskazany przez ciebie adres. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i komfortowe, a także eliminuje konieczność dojeżdżania na przystanek, stację czy lotnisko, co jest szczególnie ważne, zwłaszcza gdy masz ciężki bagaż. Z nami nie musisz się martwić, że nie zdążysz na samolot, pociąg czy tramwaj.

Podróż busem do Niemiec to zatem najwygodniejszy, najbardziej komfortowy, najbezpieczniejszy i najbardziej atrakcyjny cenowo sposób dojazdu do naszych zachodnich sąsiadów.